🚴♂️ Cyklovýlet na Sádek se opět vydařil! 🌿
Ani letošní chladnější květnové počasí neodradilo dvacítku nadšených cyklistů, kteří v neděli vyrazili na tradiční obecní výlet na Sádek. Pohodové tempo, krásné odlehlé cesty, zastávky na popovídání i zasloužené občerstvení v cíli vytvořily příjemné nedělní odpoledne. 😊
Na zpáteční cestě jsme ještě stihli zastávku na šebkovském hřišti, kde právě hrálo místní „béčko“. ⚽
Děkujeme všem za skvělou atmosféru a těšíme se zase příští rok! 🚲